Uncategorized

Знайомства в центрі міста Ізюм Україна

Великобурлуцька та Зачепилівська об'єднані територіальні громади були учасниками                        3 раунду відбору Програми. Коломацьку та Золочівську об'єднані територіальні громади відібрано на участь у 4 раунді відбору. Відкриття нового Центру надання адміністративних послуг  Коломацької об'єднаної територіальної громади відбулося Лозівською міською об'єднаною територіальною громадою проведено роботу щодо модернізації та розширення можливостей міського Центру надання адміністративних послуг. З цією метою, Лозівську об'єднану територіальну громаду, розпорядженням Кабінету Міністрів України від Центр розміщено в реконструйованій будівлі колишньої аптеки за адресою: вул.

Корольова, буд. Роботи з реконструкції проведено за рахунок коштів місцевого бюджету Коломацької селищної ради. Центр надання адміністративних послуг займає площу м² та надає 7 тисячам мешканців громади 66 послуг у комфортних умовах. Коломацька селищна рада була учасником 4 раунду Фази Впровадження  Програми «U-LEAD з Європою» та Центральна, буд.

Старовірівка Нововодолазького району. Роботи з капітального ремонту проведено за рахунок коштів місцевого бюджету сільської ради. Центр надання адміністративних послуг займає площу 94,5 м² та облаштований новими меблями й необхідним обладнанням. Старовірівська сільська рада була учасником 1 раунду Програми. Центр надає 6 тисячам мешканців громади                        послуг у комфортних умовах.

Протягом звітного періоду тривали роботи з ремонту приміщень під ЦНАП, які планується завершити у році в Зачепилівській об'єднаній територіальній громаді кошти селищної ради , Чугуївській міській раді кошти міського бюджету , Вовчанській районній державній адміністрації кошти ДФРР. Реалізація проєктів з оптимізації процесу надання адміністративних послуг та запровадження їх надання в електронному вигляді. З метою автоматизації документообігу та переходу до електронних процедур надання адміністративних послуг центрами надання адміністративних послуг області впроваджувались нові інформаційні сервіси та цифрові інструменти.

Зокрема, місто Харків приєдналось до інформаційної системи «Трембіта» для впровадження проєкту є-Малятко, пілотним учасником якого став м. За підтримки Програми, 11 центрів надання адміністративних послуг громад області — учасники програми отримають автоматизований комплекс «Вулик», який є підсистемою національної системи електронної взаємодії державних інформаційних ресурсів «Трембіта». Для спрощення надання соціальних послуг фронт-офісами центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» м.

Харкова та м. Усі центри надання адміністративних послуг області підключені до системи електронної звітності про діяльність центрів надання адміністративних послуг SMART Monitor, розроблено та поширено електронну карту мережі центрів надання адміністративних послуг. На веб-сайті Центру надання адміністративних послуг м.


  • Італія знайомства в Камянка Україна.
  • елітний додаток для знайомств в Чорноморськ Україна.
  • місто міжрасових знайомств в Добропілля Україна.
  • Подобова оренда квартир в Ізюмі.

Харків dozvil. ua створено діалоговий сервіс Чат-бот, а за допомогою мобільного додатку PQService можливо авторизуватися в «Електронній черзі» ЦНАПу. За допомогою даного сервісу заявник може попередньо записатися на прийом в будь-якому з офісів ЦНАП на обрану дату і час, скоригувати ці данні, або скасувати реєстрацію за попереднім записом.

Випускники Академії поповнили лави підрозділів Національної гвардії України

Також, органи виконавчої влади обласного та місцевих рівнів долучались до процесів популяризації електронних послуг та підвищення рівня цифрової освіти. Так, З метою підвищення обізнаності громадян щодо стану розвитку сфери надання адміністративних послуг, в т. нових можливостей для громадян користуватись електронними послугами та сервісами їх надання:. Ізюм, під час якого надано інформацію щодо діяльності ЦНАП, в т. в паспортній сфері та початку прийому документів на отримання паспорта громадянина України та для виїзду за кордон через ЦНАП міста.

Для популяризації електронних послуг на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону обласної державної адміністрації розміщено «Електронні послуги», за допомогою якого поширено доступ до електронних послуг через Урядовий портал та Єдиний портал адміністративних послуг. Протягом року для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг проведено 33 заходи:.

відбувся ознайомчий візит до ЦНАП м. Дубно Рівненської області, м. Івано—Франківськ, міст Старі Богородчани, Надвірна, Яремче Івано—Франківської області та розглянуті питання:. За підтримки міжнародних організацій:.

органи місцевого самоврядування приймають участь у Програмі «ULEAD з Європою», компонент — розвиток центру надання адміністративних послуг. За результатами конкурсних відборів від області беруть участь:.

Пошук вакансій

Первомайський, 3 раунд — міста Ізюм і Чугуїв; Великобурлуцька, Зачепилівська, Лозівська міська , Нововодолазька, Старосалтівська об'єднані територіальні громади, 4 раунд — Коломацька та Золочівська об'єднані територіальні громади. У рамках Програми для адміністраторів центру надання адміністративних послуг, що відібрані до участі в 1 та 2 раундах, Програмою проведені відповідні тренінгові заходи. У межах проєкту Академії Фольке Бернадотта «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні», експерти Центру дослідження верховенства права Захід організовано ГО «Всеукраїнська асоціація центру надання адміністративних послуг» за підтримки Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону обласної державної адміністрації з метою обміну досвідом кращих практик щодо організації надання якісних адміністративних послуг в громадах Харківської області, які прагнуть створити належні центри надання адміністративних послуг.

Запоріжжя проведено воркшоп: «Комунікаційні канали та принципи побудови успішних інформаційних кампаній» із серії «Інформування та підвищення обізнаності населення щодо ЦНАПів та їхніх послуг». За сприяння та участі Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації державної служби до стандартів ЄС з Київ для керівників центрів надання адміністративних послуг України проведено семінар на тему: «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг».

Під час семінару розглянуті питання службової дисципліни та етичної поведінки працівників центрів надання адміністративних послуг, особливості проходження служби на місцевому рівні. Київ спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України проведено щорічну всеукраїнську конференцію на тему: «Адміністративні послуги в контексті розвитку ОТГ та процесів цифрової трансформації»,. Представниками Німецького товариства Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GIZ GIZ за участі ГО «Всеукраїнська асоціація ЦНАП» проведено вебінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг за наступними темами:.

Харків у рамках проєкту «Розбудова курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» ПУЛЬС , який реалізується за підтримки агентства США з міжнародного розвитку USAID проведено засідання  Секції Асоціації міст України з питань адміністративних послуг для керівників центрів надання адміністративних послуг                                    міст Первомайський, Лозова, Люботин, Чугуїв, Харків, Київ та Одеси. Громадською організацією «Всеукраїнська асоціація центру надання адміністративних послуг» з метою обміну досвідом кращих практик щодо організації надання якісних адміністративних послуг в громадах області, які прагнуть створити належні центри Здійснення моніторингу роботи центрів надання адміністративних послуг в Харківській області.

Відповідно до розпоряджень голови Коломацької районної державної адміністрації від Таким чином, станом на в ОТГ , 11 офісів у м. У центрах надання адміністративних послуг області за звітний період працювали —  адміністраторів, з них: у м. За даними моніторингу, протягом року через центри надання адміністративних послуг області надано адміністративних послуг, у т. через Центр надання адміністративних послуг м. Сприяння залученню міжнародної технічної допомоги у сферу підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва.

Підтримка малого та середнього бізнесу, у тому числі серед внутрішньо переміщених осіб, за рахунок ресурсів міжнародних донорських організацій. Також, у році сформовано та опубліковано 47 дайджестів «Актуальні запити на надання пропозицій програм та проектів МТД». Для представників освітньої, культурної та креативної спільноти регіону менеджери УКФ провели презентацію шести  нових конкурсних програм Фонду, що будуть реалізовуватися протягом року.

У заході прийняли учать понад осіб. Зокрема, за оприлюдненими результатами поданих проектних заявок на конкурсні програми Українського культурного фонду «Навчання. У заході прийняли участь близько 40 осіб, в тому числі представники малого та середнього підприємництва. Каразіна здійснено організацію проведення у м. Харкові тренінгу з написання проєктів для Європейського корпусу солідарності European Solidarity Corps для представників громадських організацій, які працюють з молоддю у сфері неформальної освіти.

Під час заходу представники близько 20 громадських організацій Харківщини мали можливість дізнатись про те, як працює програма, особливості підготовки власної проектної заявки для Європейського корпусу солідарності тощо. За підтримки Німецького  товариства міжнародного співробітництва GIZ реалізується:.

Термін реалізації: Метою проекту  є створення можливостей для професійної адаптації, перепідготовки підвищення кваліфікації внутрішньо переміщених осіб і мешканців приймаючих громад Харківщини в галузі сільського господарства та фермерства. За підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» КЕУ , у рамках проекту створення в місті Харкові Інноваційного бізнес-інкубатору   eō Business Incubator   на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет» іноземним інвесторам представлені стартапи Харківської команди медичних інженерів «iCardy» та команда «FiTech», які пропонують комерціалізувати свої розробки;.

Підготовка кадрів. Робота щодо інформування та залучення кандидатів до участі у стажуванні в Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів « Fit for Partnership with Germany ».

Тіндер | Знайомся, зустрічайся та знаходь нових друзів

Протягом року Департаментом економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації проводилась робота з поширення інформації серед підприємницьких та ділових кіл області з реалізації Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany».

З 28 по 29 березня року представники Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації та Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва взяли участь у практичній конференції партнерських платформ Програми Федерального міністерства економіки і енергетики «Fit for Partnership with Germany» на тему: «Стратегічна Disruption-сесія «Четверта промислова революція: невідворотна реальність», яка відбулась у м.

Під час заходу розглянуто можливість реалізації спільних проектів з німецькими компаніями на платформі Industry 4. У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини «Fit for Partnership with Germany» Департаментом економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації спільно з представниками проєктного офісу GIZ в Україні та Харківською торгово-промисловою палатою червня року проведено бізнес-майстерню «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність» та відбір кандидатів з метою стажування у Німеччині.

Під час заходу відбулися: презентація програми, експертна дискусія з випускниками програми «Секрети успіху співпраці з німецькими партнерами», оpen-space — дискусія «Готуємося до партнерства з Німеччиною». Також, для учасників заходу проведені креативні майстерні та майстер-класи. Бізнес-майстерню та інтерв'ю відвідали представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для яких буде організовано цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині. З 16 по 18 жовтня року в м.

Суми представниками Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації спільно з Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва взято участь у  практичній конференції партнерських платформ Програми Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини «Fit for Partnership with Germany» на тему: «WIN-WIN-Partnership у дії: у фокусі — Сумська партнерська платформа».

У рамках заходу розглянуто нові можливості для довгострокової стійкої співпраці партнерських платформ Програми Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини «Fit for Partnership with Germany», забезпечення міжрегіональної взаємодії, посилення вкладу платформ шляхом зміцнення міжнародного іміджу регіонів, проведення діалогу з бізнесом та владою щодо використання можливостей розвитку та розширення на обласному рівні бачення нових підходів до соціально-економічного розвитку регіонів. Реалізація комплексної освітньої програми «Школа малого бізнесу». З метою підвищення конкурентоспроможності бізнесу шляхом організації комплексного підходу до поширення знань і кваліфікації підприємців та бажаючих розпочати власну справу протягом року продовжено реалізацію комплексного освітнього курсу «Школа малого бізнесу».

Так, з 26 березня по 24 квітня року в рамках зазначеного навчального курсу для бажаючих розпочати власну справу проведено серію навчальних семінарів на тему:                      «ІТ-інструмент для бізнесу».