Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Блек Возраст:
23.02.26
Від усього серця дякуємо команді Української благодійної ветеринарної клініки та організації FOUR PAWS за врятоване життя нашого Блека.
https://www.instagram.com/ucvc_vet
Після прильоту шахеда по притулку він пережив страшні травми, біль і шок. Завдяки вашому професіоналізму, швидкій реакції, турботі та великому серцю Блек отримав шанс жити далі. Операція, лікування, підтримка — усе це стало для нього справжнім порятунком.
Ви не просто лікарі та волонтери — ви люди, які щодня творять дива й дарують надію тим, хто не може попросити про допомогу словами. Ми безмежно вдячні за вашу працю, людяність і любов до тварин.
Завдяки вам Блек живе. І це найцінніше.
19.02.26
Блек , песик який постраждав від російської агресії …
З відірваною лапою він був доставлений до благодійної ветеринарної клініки , лікарі клініки провели операцію , Блека розмістили на стаціонарі клініки , подальше лікування Блек проходить в клініці .
Оплату усіх медичних рахунків за песика узяла організація
USAVA та FOUR PAWS. Дякуємо вам безмежно .
Ми впевнені що наш песик , який залишився інвалідом , зараз під надійним захистом таких чудових організацій .
Усі чекаємо на його одужання та повернення до притулку .
09.02.26
Блек , песик який постраждав від російської агресії …
З відірваною лапою він був доставлений до клініки «Свій доктор», Клініка сучасної ветеринарної медицини "Свій Лікар" , лікарі клініки провели операцію , Блека розмістили на стаціонарі клініки , подальше лікування Блек проходить в клініці .
Оплату усіх медичних рахунків за песика узяли на себе дві організації .
Дуже дякуємо UAnimals , вони дуже оперативно звʼязалися з нами та запропонували допомогу . Також до допомоги підключилася організація
USAVA , вони запропонували разом взяти витрати на лікування песика .
Дякуємо Purina Pro Plan за надання гуманітарного корму Блеку на стаціонарі .
Ми впевнені що наш песик , який залишився інвалідом , зараз під надійним захистом таких чудових організацій .
Усі чекаємо на його одужання .
Подробнее
Дуже велика подяка Валерію за допомогу в придбанні ліків для Мішки .
Він вже проходе курс лікування …
Але в притулку ще багато тваринок яким терміново потрібна теж допомога ліками . Дайте ім теж шанс на життя.
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Старенький та сліпий Мішка совсім ослаб , є проблеми з ходою , задні лапки заплітаються ,та ще цого вкусило щось та пішов набряк на шиї …. Почали колоти , ліків немає , грошей немає купляти ліки , щоб закупити все необхідне потрібно тільки для Міши около 3000 гр .
Може хтось може купити та принести Мішане траумель упаковку, церебралізін упаковку , дексаметазон пластину, пірацетам упаковку та нейрорубін пігулки упаковку , лоратадин пігулки ….
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Міша , наш старенький та сліпий улюбленець багатьох відвідувачів , наш Міша став падати на лапки …. Жара для стареньких дуже шкодить … Міша зараз почав отримувати лікування , курс на 20 днів , препарати пірацетам ,церебралізін , траумель , нейрорубін , усі в іньєкціях , лікі дорогі треба закупити упаковки щоб допомогти Мішанє … дуже просимо вас донати , в нас багато стареньких тваринок і в літку вони усі під загрозою погіршення здоровья ….
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp