знайомства центрі округу новий сайт християнські швидкісні знайомства людина поруч Старокостянтинів Україна знайомства дорослих вік знайомств в Городище Україна агентство знайомств Дніпрорудне Україна сватання Славутич Україна швидкісні побачення більше 40 Петрово-Красносілля Україна кращі програми елітні служби знайомств поблизу Біляївка Україна понад сайти знайомств сайти сексуальних знайомств у Світловодськ Україна сватання виконавчої влади Болехів Україна область знайомства в Кагарлик Україна знайомства дівчата знайомства в Бахчисарай Україна зона знайомств поблизу Тетіїв Україна азіатська програма знайомств Миколаївка Україна nine ексклюзивне агентство знайомств в Первомайський Україна підключити місто в Сіверськ Україна побачення знову Гуляйполе Україна це нове чорне побачення Сніжне Україна область швидкості знайомств поблизу Люботин Україна сайти знайомств компанія знайомств поблизу Родинське Україна зона швидкісних знайомств Хмельницький Україна найкращі місто швидкісних знайомств поблизу Коростень Україна нові знайомства в Докучаєвськ Україна Італія знайомства в Сватове Україна азіатські сайти знайомств Ізюм Україна одинокі знайомства в Мерефа Україна великі безкоштовні міжрасові знайомства поблизу Генічеськ Україна фотографії знайомств у Овруч Україна знайомства зі студентами в Сімферополь Україна women dating near Hoogstraten Belgium gay dating site an muileann gcearr ireland dla singli nowy staw підключити Кальміуське διαφορά
Перечислите фонду любую сумму при помощи формы:
Смотрите также:
+38 (061) 220-81-25
+38 (096) 39-35-377
 • Чарли

 • Фоксик

 • Барбос

 • Бэн

 • Курт

 • Дина 3

 • Аврора

 • Гоша

 • Рэд

 • Фунтик

 • Бим 2

 • Бадди

 • Мира

 • Мотильда

 • Пьер

 • Бенжамин

 • Милана

 • Гера

 • Мэгги

 • Афина

26 сен 2022 20:19

Внимание !!! Нам очень нужны такие вот стеганные коврики - подстилки .

 
Внимание !!!
Нам очень нужны такие вот стеганные коврики - подстилки .
Размер метр на 70 см
Именно хорошо простеганные, чтоб не объемные ,  а плотненькие такие …. Ткань сверху хб , наполнитель синтепон , отлично подходит материал с которого шьют чехлы на ортопедические матрасы , эта ткань не создаёт объём и отлично стирается и сохнет , как внутреннее наполнение это идеальный вариант ….
Сейчас холодно,  ничего не сохнет ..
Полная квартира лежачих и ползающих... 
Помогите нашим особенным животным .
#ЗАПОРОЖЬЕ
#ПРИЮТ_ДАЙ_ЛАПУ_ДРУГ
#НУЖНА_ПОМОЩЬ

Подробнее
26 сен 2022 20:04

Благодарим БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЙ ФОНД "HAPPY PAW"!

 
Справжні друзі завжди поручь! Отримали смачний корм для котиків і собак притулку "Дай лапу, друже" від Благодійного Фонду "Happy Paw" для пухнастиків, що знаходяться  під опікою фонду. Безцінна допомога для нас у цей важкий час!!!
Дякуємо фонду, дякуємо благодійникам фонду за стабільну підпримку тваринок нашого притулку !!! Нехай Господь вас оберігає і надихає на добрі справи!
Happy Paw

Подробнее
21 сен 2022 21:58

Обстріли - це постійний стрес для тварин, їм страшно, вони травмуються

 

Обстріли , притулки які з початку війни в постійній зоні обстрілів , це постійний стрес для тварин ….їм страшно , вони не знають, що відбувається, вони налякані ….

Це постійні травми , від стресу тварини викусують  собі боки , хвости , в них порушуються тиск і страдають очі , вони ломають огорожу , травмують собі лапи і морди …. Глаза … кожного разу після ночі обстрілів ми знаемо , що будуть травмовані …. Багато тварин погано їдять у багатьох кризовий стан …. Двадцять собак ми вивели на платню перетримку , це особливі тварини , вони там під постійним наглядом і ім краще , та біда що в нас нема коштів платити … в місяц нам потрібна 51 тисяча гривні , щоб закрити довги …. Согодні вже 21.09 в нас ще не сплачено 33200 гр . - треба десь знайти кошти …. Бо повертати ціх тварин вже нема куди , їх місця зайняли новеньки , ті що привозять наші хлопці с передової … де для них смерть ….
 
В нас нема євакуаціі , ми стільки разів звертались до фондів і все марно …. Нічого ….
 
В нас немає коштів на лікі і лікування ….
 
В клініці долг 14500 гривень ….
 
Нема вольерів , нема строймаиеріалів  , щоб щось латати , нема будок .
 
Ми благаемо  , благаемо ….а навкруги тиша …. 
 
Чому фонди не дають допомогу , чому всесвітньо відомі фонди співпрацюють не с притулками …. Може тоді допомога дійсно надходила напряму до тварин …. Ми всі бачимо , що вона е , але в нас її немає ….. а страждають тварини , вони беззахисні перед війною ….
Люди допоможіть !!! Ми в розпачі , в нас біда….
 
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643 
Карта привата 4149 6090 0589 5554 
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#ЗАПОРОЖЬЕ
#ПРИЮТ_ДАЙ_ЛАПУ_ДРУГ
#нужнапомощь

Подробнее
18 сен 2022 20:53

Висловлюємо щиру вдячність нашому великому другу благодійній організації ROLDA UK

Висловлюємо щиру вдячність нашому великому другу благодійній організації ROLDA UK та особисто Dana Costin за фінансову допомогу, гуманітарну допомогу притулку «Дай лапу, друже»!

 


Подробнее
18 сен 2022 20:04

Сегодня много ремонтировали , меняли крыши , набивали планки ….

 
 
Сегодня много ремонтировали , меняли крыши , набивали планки ….
Что хочется заметить материал ОСБ или как ещё пишут влагостойкая фанера себя на улице не оправдывает …. Гниет , пропускает воду , собаки съедают остатки …. Ищем другие варианты и нам нужно закупить доски …
Ремонта ещё очень много , мы только начали и очень нужна финансовая помощь , чтоб все хвостики встретили зиму в сухих , не дырявых и не промокающих будках .
Нашла в инете плоский шифер , надо пробовать …
Поддерживайте 
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643 
Карта привата 4149 6090 0589 5554 
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#ЗАПОРОЖЬЕ
#ПРИЮТ_ДАЙ_ЛАПУ_ДРУГ
#нужнапомощь

Подробнее
× Форма добавления объявления