Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Спейсі Возраст:
23.01.25
Наша кішечка спінальниця Спейсі знов була в лікарні . Сдали аналізи ,зробили УЗД , діагноз все теж саме Хроническая болезнь почек, хронический уроцистит, нажаль у саінальників часто є такі проблеми з нирками . Призначили лікування . Препарати закупили . Також потрібен лікувальний корм урінарій .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
https://www.facebook.com/daylapu
Сайт організації http://day-lapu-drug.zp.ua/
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#helpdog #helpcat #zaporizhzhya #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
15.11.24
Для вашої особливої кішечки Спейсі закупили прописаний лікарем лікувальний корм …..
просимо підтримувати лікування тваринок .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
https://www.facebook.com/daylapu
Сайт організації http://day-lapu-drug.zp.ua/
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
12.11.24
На прийом до лікаря їздила наша кішечка спінальник Спейсі .
Вона утримується на платній перетримці та має проблеми зі здоров’ям бо мала значні травми .
Спейсі видалили два зуби , та узяли аналізи .
Діагноз стоматит , хронічна хвороба нирок .
Прописали ліки та лікувальний дорогий корм …уринарій .
Ліки купили , корму трохи …. Потрібна допомога .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
https://www.facebook.com/daylapu
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#helpdog #helpcat #zaporizhzhya #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
11.06.24
Наша кішечка Спейсі була у клініці бо в неї заболіли зубки , два зубчика видалили , почистили камні , наркоз перенесла добре . Кішечка Спейсі спінальниця , утримується на платній перетримці . Допомогайте нам піклуватися про тваринок .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#dogs #cats #zaporizhzhya #zaporizhia #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
18.05.24
Наша особлива кішечка Спейсі була сьогодні в лікарні , бо щось почала худнути , при відсутності видимих ознак хвороби … пройшли обстеження … тест … порушення в злоровьї знайшли .
Діагноз хронічний панкріотит
Призначення
Амілодол
Цефтріаксон
Гємадол
Фєровет
Дієта чутливе травлення , через дві неділі на перевірку …
Всі ці ліки та корм тягнуть на багато багато грошей , та ще за лікарню , потрібно 4-5 тисяч гривень …. Дуже прошу вашої допомоги … особлива кішечка живе в нас вже давно , вона спінальниця ….
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#dogs #cats #zaporizhzhya #zaporizhia #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
20.06.22 Нас напугала Спейси …
Кровь в моче , привезли в клинику , взяли анализы , назначили лечение … а мы опять просим помощи ибо долгов много ….
Спейси кошечка спинальница и у неё нет одной лапки ….
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149 6090 0589 5554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#ЗАПОРОЖЬЕ
#ПРИЮТ_ДАЙ_ЛАПУ_ДРУГ
#нужнапомощьСпейси прооперировали, лапку ампутировали
ВИДЕО ЗДЕСЬ
18.05.22 Спейси наша спинальница … травмированная лапа все хуже …
Назначена операция .
Денег нет , мучения и страдания животных уже никого не трогают .
Лечить и спасать просто невозможно .
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149 6090 0589 5554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#ЗАПОРОЖЬЕ
#ПРИЮТ_ДАЙ_ЛАПУ_ДРУГ
#нужнапомощь
Подробнее
Зараз він проходить лікування на платній перетримці , ми платимо кожного місяця 3000 гр . Ліки , в Мішані тривале та дорогостояще лікування , мазь іруксол , уколи траумель ,церебралізін, актовегін , нейрорубін , зараз будемо переходити на актовегін та нейрорубін в пігулках , вони теж дорогі і їх потрібно закупити .
А головне то пелюшки , їх витрачають 5 шт на день , то на 10 днів потрібно 50 штук , без пелюшок поки ніяк , бо Мішаня лежить на спеціальному протипролежневому матрасі .
Дуже потрібна допомога пелюшками , бо то шалені гроші .
Також їсть Міша тільки курячу грудку , дві на день … то теж чималі гроші , він не їсть корми , пробували усе , пробували консерви , то почалася рвота …. Кололи проти рвотне два дні … в ньогосдавлен таз, він ранійше плакав коли ходив в туалет , тривалий час була кров в сечі … зараз все добре і рани страшні загоюються , але грошей потрібно багато . Мішаня вже тримає голову та трохи сидить … той другий позвонок , де перелом що не давав йому шанса підняти голову мабуть нервові закінчення відновлюються , але с задніми лапками поки ніяких змін , хоча там лікарі не писали про травму хребта , а вона є …. Загальний стан Мішані кращій і ви самі те бачите , ще раз нагадаю що після «лікування» в двох клініках його хотіли приспати …. Дуже сподіваюсь на вашу підтримку , бо іноді життя таких тварин то питання грошей …. Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
https://www.facebook.com/daylapu
Сайт організації http://day-lapu-drug.zp.ua/
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
29.12.24
Вчора ми забрали Мішу на платну перетримку , бо йому потрібен персональний догляд та ще нам виписали купу ліків та призначень .
Міша тривалий час лікувався , або правільнійше казати калічівся в інших клініках нашого міста … результат нікрози тканин , пролежні, втрачений час для лікування травми хребта та можливості відновлення песика .
Але ми не полишаємо надії максимально допомогти . Потрібен тривалий час та дуже гарний догляд . Міша переіхав на платну перетримку , завдяки вашій допомозі ми закриємо завтра борг по клініці та магазину , ми закупили спеціальний матрас для тварин проти пролежнів , є на перший час пелюшки та ліки , потім потрібно докупити , купили мазь іруксол .
Дуже просимо відгукнутися людину, яка має можливість стати опікуном Міші , бо кожного місяця ми повинні сплачувати 3000 гр за перетримку . Також просимо допомогати песику , бо ліки, обробки, пелюшки требо купляти постійно .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
https://www.facebook.com/daylapu
Сайт організації http://day-lapu-drug.zp.ua/
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
21.12.24
Міша , то мабуть наша сама більша біль на сьогодні та клопіт … в Міші зʼявилась кров в сечі , десять днів він приймає два антибіотика , та кровозупиняючи ліки … аналізи знов паказують запальний процес . Робили УЗД , Селезенка увеличена,после гормонов,кот его вводили в теч месяца в тех 2х клиниках.Ну,и конечно,цистит.Похоже,гормоны посадили иммунитет и надпочечники. Прописано інше лікування , але то не все … пролежні мають катастрофічний вигляд . Ми заказали спеціальний матрас та мазь та пелюшки та памперси , та почали обробки , плюс актовегін …. Та на все потрібні немалі гроші , до 5000 гр щоб забеспечити всім необхідним . Та сплачувати рахунки .
Основне лікування було призупинено , його поступово вводять знову .
Ми договорилися про платну перетримку з необхідним доглядом , бо то зараз основне щоб вилікувати пролежні, потрібно сплатити 3000 гр .
Прошу допомоги для малюка Міші , він може жити та дорога до нормального існування то гроші, гроші та гроші ….
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
https://www.facebook.com/daylapu
Сайт організації http://day-lapu-drug.zp.ua/
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com14.12.24
Міша в нас лікується вже 20 днів , нагадую що в нього перелом хребта в шийному відділі , та велика рана на лапі після невдалої постановки катетера в іншій клініці . Мішаня добре їсть , сам ходить в туалет , він отримує ліки ( ми їх передали з аптечки притулку) , догляд , реабілітацію . Ми ж сплачуємо рахунки , кожного дня 600-650 гр , тому потрібно підтримати песика фінансово , цє є борги в зоомагазині за їжу, та дуже потрібні пелюшки , бо великі ветрати кожного дня .Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Після декілька днів знаходження в нормальній клініці Мішаня став схож вже на нормальну собаку … страшна рана гранулювалася при правильній обробці та вже все виглядає не так страшно …. Песик ість , самостійно ходить в туалет , повністю не випісюється ( трохи допомагають механічно) , але він почав приймати потрібні препарати та сечовипускання повинно відновитися . Диагноз Перелом зубовидного отростка второго шейного позвонка Некроз мягких тканей после катетеризация Тетраплегия Ми привезли з притулку препарати траумель , церебралізін, нейромедін та все вже дають . Перевʼязка з діаксізолем . Також Мішаня здав аналізи та отримав призначення в лікуванні . Лікування буде тривалим , дуже потрібна ваша підтримка , та ми щє раз нагадуємо про сплату боргу в клініку , нажаль він зростає , а з вівторка в нас операція у Жужи …..
30.11.24
Борг в клініці 20000 гр ….
Міша найскладнійший наш підопічний, перелом второго шейного позвонка , не стабільний …. На понеділок перенесена операція Жужі , пухлина вскрилась , тягнути більш не можна , операція обійдеться в 3500 гр , потім післяопераційний період .
На лікуванні Малиш , Брідж остеосінтез , ще старенький Пудік та три собаки в притулку Тера , Нора та Фунтик ….
Біда повна …. Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Декілька днів збираюся з думками зоб написати про цього песика якого просто добивали викачуючи гроші з власниці в двух клініках нашого міста …. То даже не знущання над твариною, то вже таке дно де тварини, то лише джерело збагачення , немає даже слів щоб описати тих лікарів , а саме страшне , що то не остання тваринка яка стала жертвою іх збагачення ….
По перше звернуся до всіх , хто має тварин ветеринарні клініки то бізнес і ніколи цього не забувайте . Різниця тільки в тім , що є порядний бізнес , а є злодії під вивіскою ветеринарної лікарні ….
По друге ці злодії знають , що вони безкарні в нашій країні , що притягнути іх до відповідальності неможливо, коли у вас на руках тільки чекі та виписка без жодного діагнозу та призначень , тільки роздруковка що вам робили , діагнозів немає , прийому у лікаря з оглялом та призначеннями немає …. Ви повинні вийти з клініки з діагнозом та призначеннями , все як у людей …
По трете - не робіть процедур без письмового призначення лікаря та офіційної оплати , таке призначення, як КТ наприклад , бо. То викачка грошей .
Я напишу окремий пост про лікарні , а зараз кратко історія маленького песика Міші , він домашній , вага 4,5 кг , 3 роки … його збила машина …
Лікування почали з 1 листопада, з початку в одній клініці , він не вставав на задні лапки , так от там , на стаціонарі , та при шалених рахунках , якесь рукожопе створіння поставило катетер повз вену , та мабуть вколовши не той препарат зробила песика інвалідом ще і на передню лапу …. Почався обширний некроз , та відторгнення мязів та тканин на лапі … в другій клініці , процес викачки грошей продовжився , з безліч аналізів , без діагнозів та лікування …. Поки 19.11 хозяйці яка вже потратила купу грошей запропонували цого приспати …. Я окремо в постах розпишу ці речі , бо люди повинні знати , що іх теж може чекати таке , коли вони звертаються до цих ветклінік ….песика ми забрали на лікування ,в нього не порушені функціі які необхідні для життя, він має температуру в нормі та сам їсть, в нього хвала Господу не почалася ще гангрена … і хоча ми писали що в нас борг та потрібно внести 20000 гр щоб лікуватися далі , ми сподіваємося на вашу підтримку …
Також песику будут потрібні дорогі ліки траумель , церебралізін , нейрорубін , багато пелюшок та ми готові боротися за його життя …
Міша може та хоче жити , допоможіть
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS