Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Белій Возраст:
15.08.24
Песик Білий з гаражного кооперативу ….про якого ми турбуємося багато років . В нього демадекоз та щє він альбінос та є алергічні реакції …. Кожа червона , тріскається , рани …. Ми даємо йому сімпаріку та годуємо та поставили будку та взимку кладемо сіно …. Зараз потрібно закупити щє препарат , бо не можно переривати курс лікування , потрібно 1000 гр , або можно заказати самостійно та відправити новою поштою
https://shinshilka.ua/ua/p523956294-simparica-simparika-tabletki.html зараз акція ….
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#dogs #cats #zaporizhzhya #zaporizhia #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
13.09.23
Білий , він хворіє , треба допомогти .
Сімпаріка 20-40 кг .
Пес не дуже контактний , дати сімпаріка то вже проблема .
Допоможіть придбати ліки .
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Подробнее
Рятування старенького , сліпенького та глухенького песика Пудіка .В нього хворе серце, вже раз його ледь відкачали в клініці , але йому не можно нервувати , лякатися , любий стрес для Пудіка може бути останнім . Тому рекомендована перетримка там де немає інших тварин , в любові та заботі , та постійний прийом ліків , які потрібно докупати …. Також є по аналізам рекомендації лікаря по годуванню .
Місяць перетримки з їжею нам обходиться в три тисячі гривень . Грудень потрібно внести оплату . Може хто має добре сердце стати опікуном тваринки та допомогти дожити Пудіку в гарних умовах , будемо вдячні за таку підтримку …. Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Новенького хлопчика назвали Пудік , він старенький ….
Зараз він знаходиться на обстеженні в клініці на стаціонарі . У Пудика дуже багато блох, тому йому у клініці дали сімпаріку. Апетит у хлопця чудовий. Дуже лагідний та класний хлопчик. Старенький тільки , сліпий та має мабуть другі проблеми , будемо обстежуватися .
Осианнвм часом ви бачите що багато тваринок лікується , ростуть борги , зараз вже бвльш 12000 гр . Просимо допомогти сплачувати рахунки , бо лікуватися в борг постійно не можливо …
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
До нас звернулися люди з проханням допомоги покинутому старенькому та сліпому та хворому пікінесу ….
Хлопчик , з нашийником , але занедбаний , хворий , щось з лапами чи може інсульт та наслідки порушення ходи , сліпий . Знайшли по вулиці Олексія Поради , то район восьмої поліклиниці біля 5 этажного дому ,поряд з магазинами …
Він живе на вулиці , добрі люди пустили в підʼїзд , але то не надовго .
Песику потрібна допомога . Може хто хоче стати куратором , бо наші борги знов накопичуються .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS