Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Анна (Косуля) Возраст:
07.10.25
Косуля Анна , вона жива , оговтується після операції по ампутації ніжки.
Зараз вона перебуває в притулку , поки не заживе ніжка , але жити вона там не зможе . Тому ми вже зараз шукаємо гроші на будівництво вольеру для косулі інваліду с теплою частиною та зоною вигула.
Наша організація 16 років рятує тяжко травмованих тварин має на утриманні багато тварин інвалідів які живуть в притулку багато часу і мають все необхідне а також саме основне професійний догляд .
Ми розуміємося на цих речах бо 16 років рятування майже кожного дня та відкрита база даних тварин де є всі історії то не всі можуть пишатися такими здобутками . Косулі дуже стресові тварини .
Ми були здивовані що наша косуля пережила такий стрес , операцію та вижила взагалі . В подальшому ми огороджуємо її від контактів , за нею доглядає майже одна людина і будемо намагатися збудувати вольер та вивести її за місто до нашого котобудиночка .
Ми розглядаємо можливість передачі косулі до спеціалізованих центрів , але поки не бачимо варіантів в Україні взагалі , ми звернулися до міжнародних організацій , але не маємо поки реагування . Але війна і близькість фронту до Запоріжжя показує нам що допомога буде потрібна і надалі тут і зараз . Тому вольер для таких тварин повинен бути і для диких птахів і для білочки інваліди що в нас … дикі тварини теж страждають від війскових дій , ми давно працюємо з дикими тваринами та птахами то маємо компетенцію як їм допомогати .
Також косуля чи мало їсть . Купляємо їй сіно, овочі , яблука , корми с злаковими для гризунів ….то теж все гроші , також потрібно багато марлі, спеціальних вологостійких бинтів ( вони є як для людей або ветеринарні ) , дуже потрібні килими на підлогу , щоб вона не розбила копитце ,постільна білизна .
Допоможіть нам рятувати таких особливих тваринок .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#порятунок #косуля #дикітварини #лікування #іжа
02.10.25
Косулі ампутували лапку … то був единий вихід , пост від лікаря є в мене на сторінці нижче та по наших інтернет ресурсах .
Хто слідкує за інформацією про косулю , нам її доставили рятувальники в тяжкому стані з зламаною нашою та в стресі . Косулі дуже стресові тваринки та гинуть чаше за все від стресу .
Але наша Анушка жива , сьогодні буде пост з притулку . Вона перенесла наркоз , вана косулі 20 кг вона може дати і на трьох лапах , але вже тільки в умовах створених людиною та під постійним наглядом .
В нас зараз є декілька проблем .
Величезний борг в клініці 20000 гр
Чим захистити культю косулі , потрібно купити спеціальні накладки на культю та підтримувати , щоб вона не розбила її поки все загоїться .
Потрібен актовегін ампули .
Та килими на підстілки в приміщення .
Ну і дуже болюче питання де утримувати косулю далі …
Потрібен вольер з теплим приміщенням .
Да і сьогодні буде пост про їжу … вона їсть чи мало ….
Всі хто має бажання долучитися до допомоги Анушкі приєднуйтесь .
Чесно кажучи то диво .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#допомога #косуля #ліки #лікарня #гроші
send.monobank.ua (https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp)
30.09.25
Вчора ввечері ми шукали вихід там де його не було взагалі ….
Косуля , дівчинка , назвали Анна …
Коли її привезли , тварина була в стані стресу , їй надали першу допомогу та записали на операцію , бо поламану лапу потрібно лікувати далі …
Висновок лікаря , состав розбит … збирати там немає чого зовсім , ампутація то єдина можливість запобігти запаленню . Лікар радив робити високу ампутацію , але ми погодилася що тварина може просто її не перенести . Зробили ампутацію низьку , дуже лякав наркоз взагалі … косулю то дуже нервові тваринки , частійше за все вони гинуть не від травм , а від стресу .
Про операцію напишу окремо пост , сьогодні Анна жива , в притулку , їсть та потребує допомоги .
А в нас нова головна біль ДЕ УТРИМУВАТИ КОСУЛЮ ІНВАЛІДА ???
Ми потрохи переростаємо в організацію порятунку диких тварин та птахів .
Донатьте ми в розпачі .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#косуля #ампутація #SOS
27.09.25
Сьогодні ми рятували косулю …
Вона рано в ранці приплила на Домаху …можливо рятувалася від вибухів чи пожежі … та зламала лапу . Доправили до клініки косулю рятівники Управління з питань попередження НС та ЦЗ населення ЗМР ,надовала допомогу @Ветеринарная клиника BIOVET Запорожье.
Лікуємо косулю ми . Потрібна ваша допомога , бо кожного дня ми намагаємося допомогати тваринкам пропавший в біду .
В нас борг в клініці , дякую усім хто приєднається до допомоги .
Косуля після надання допомоги поїхала в притулок .
Косулі дуже стресові тваринки ми переживаємо як вона переживе ніч .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#дикітварини #рятування #косуля #перелом
Подробнее
Цуценята то багато проблем та багато грошей , в нас іх одинадцять , хтось повинен по три чотири рази на день іх годувати та прибирати , потрібно іх вакцінувати , тричі …. Ми вже почали накопичувати борги по всіх напрямках … заробітна платня, клініка , тирса , ліки ….. мало репостів , мало допомоги … великій притулок бʼє на сполох поки борги щє невеликі ….
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Продовжуємо писати та просити допомоги цуценятам , в притулку іх зараз 11 !!!! Кушають вони 4 рази на день та багато , потрібно купити терміново сухий корм та вологий , на місяц приблизно 6000 гр на корм .
Одні цуценя на каратині після другоі вакцвнаціі , другі готовляться до вакцвнаціі , вакцини то все теж коштує багато грошей . Дуже просимо допомогти ….
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
В нас сьогодні поповнення … «добрі люди» біля дороги під сосну викинули цуценят …. Сім , маленьких , щоб ви розуміли не біля притулку а в 150 метрах від нього …. Люди гуляли з собаками та собаки і почули скавчання малих …. Немає слів …. А в притулку ми просто не вилазимо з ентеріту , ви всі бачити наші пости , скільки зараз хворих і що робити … вакцина дитяча на всіх коштує 2450 гр , годування де взяти їм їжі в притулку ???? Надо все купляти , паштети , корм , дезінфектори … вакцині дитячої по місту немає …. Нести в притулок на смерть то теж не вихід …. С ранку надо знайти вакцину та гроші … допомогайте
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо.
Адже з кожним днем стає все важче!
Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку