Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Несі Возраст:
15.05.26
Наша дівчинка Нессі … її врятували війскові під час морозів і вивезли с зони бойових дій . Маленьку собаку покинули хозяйва , просто на смерть …
Спочатку ми думали що вона постійно кашляє бо застудилася , але виявилися при обстеженні що то не просто застуда , а ще і великі проблеми з серцем . Нессі отримала пожиттєві призначення таких ліків як ветмедин та апкард.
Ще у Нессі виявили три пухлини і вони почали зростати .
Узяли цитологію …чекаємо .
Вот такі в нас тяжкі випадки хвороби тварини …
Борг по лікуванню 942 гр.
Нессі знаходиться на платній перетримці , в нас борг та за травень усього потрібно внести 6000 гр .
Препарати ветмедіан та апкард .
По результатам цитологічних досліджень буде ще призначення по лікуванню.
Допомога вкрай потрібна !!!!
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка збір на корм
https://send.monobank.ua/jar/49eHskUTyn
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
https://www.instagram.com/daylapu_/
#допомога #SOS #дайлапудруг
1.04.26
Нессі вивезли війскові , іі покинули господарі в морози і вона дуже сильно застудилась … пішов набряк легенів , кашель , та є ще багато інших проблем у маленької тваринки .
Ми постійно обстежуємося та ліквідуємо наслідки хвороби , але остаточно не знаємо діагноз , бо щоб розібратися з діагнозом потрібні обстеження під анестезією , а маленька Нессі її не перенесе.
Таке замкнуте коло , тож лікуємо наслідки хвороби , є призначення , та сподіваємося на диво .
Допомога вкрай потрібна . Також потрібен опікун на відстані, щоб сплатити перетримку Нессі .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка збір на корм
https://send.monobank.ua/jar/49eHskUTyn
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
https://www.instagram.com/daylapu_/
#допомога #SOS #дайлапудруг
19.02.26
ми були на УЗД серця з Нессі . Висновки вкрай тривожні .
В неї проблеми з серцем невиліковні . Прописані пожиттєві препарати .
Перевезення тварини нажаль не можливе , проблеми ще ускладнює запалення . Можливо коли вилікуємо запалення , Нессі стане краще , бо зараз вона майже не дихає спокійно .
Нессі зараз на перетримці в теплі та турботі .
Лікуємося та паблюдаемося .
Дякуємо усім за підтримку .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка збір на корм
https://send.monobank.ua/jar/49eHskUTyn
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
https://www.instagram.com/daylapu_/
#допомога #притулок #SOS16.02.26
Нагадую новенька дівчинка з фронту Нессі .
Вона приїхала до нас хворою , ми вважали що то простуда бо собака пере мерзла , але лікарі після обстеження виявили і запальний процес і проблеми з диханням . Нас направили на УЗД сердця .
Після висновку УЗД , буде загальний діагноз .
Поки призначення по лікуванню простуди та підтримуюча терапія сердця . Дякую усім хто допомогає притулку .
Ми продовжуємо надавати допомогу по зверненням військових Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка збір на корм
https://send.monobank.ua/jar/49eHskUTyn
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
https://www.instagram.com/daylapu_/
#допомогапритулку #допомога #ліки #SOS
Подробнее
Аварія, попереду в неї щє одна складна операція ( переломів було два) , без другої операція ставати на травмовану лапу вона не буде …
пластика тазостегнового суглоба … потрібні гроші на операцію та на післяопераційний період ….
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Сьогодні оперували Аварію , борг по клініці зрос до 30000 гривень …
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Собаку назвали Аварія … то молода дівчинка десь місяців 10 , доставлена вчора в клініку , ій оказана первічна допомога , зробили рентгени , поставили діагноз велика скальпована рана , та перелом шийки стегна та перелом в скакальному суглобі … лікування потягне на дуже великі суми , ми не зможемо сплачувати такі рахунки , а в борг ця клініка не працює . Сьогодні ми перевезли собаку до Добродія , там ми можемо отримувати знижки та лікуватися в борг … дякуємо усім хто підтримує песика … рахунки по першій клініці ми сплатили . Попереду тривале лікування , скальпована рана буде потроху стягуватися защіпами …відсутність такого великого шматка шкіри ускладнює лікування .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
В нас термінове рятування , олна клініка відмовила вже взяти тварину, у другій потрібно внести аванс 8000 гр … то тільки початок , песик в тяжкому стані …