Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Кава Возраст:
Нагадаємо новенька Кава … її просто мабуть викинули навпроти автовокзалу … ніхто не шукає , нікому не потрібна .
Дівчинка молода, активна .
Попереду вакцинація та стерилізація.
Шукаємо домівку .
Шукаємо опікуна на відстані бо життя в притулку потребує багато грошей . Нас стає більше і ми намагаємося вберегти притулок від фінансової кризи . Ми цінуємо кожне врятоване нами життя і намагаємося зробити умови в притулку найкращими …
Приєднуйтесь .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка збір на корм
https://send.monobank.ua/jar/49eHskUTyn
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
https://www.instagram.com/daylapu_/
#допомога #SOS #дайлапудруг
Подробнее
Чьокі , багато писали та знімали про цього песика , є впровадження , але що далі ми не знаємо #Національна_поліція України в Запорізькій області може звітує людям про стан справи ?
Чьокі продовжує жити в притулку , ще агресує , рани загоюються , він має догляд та іжу та любов …. А притулок просить людей долучатися до допомоги , бо таких історій в нашому притулку багато , всі тваринки заслуговують щоб мати щодня іжу та гарні умови утримання .
В нас великі рахунки за комуналку та завтра закупівля корму .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
В нас новенький , домашня собака вся в ножових пораненнях … Тяжкий був день , проливний дощ , вітер , люди в притулку були всі мокрі та виснажені , а тут пес покритий ранами , його били ножем по спині, а люди які дзвонили , кажуть , що коли він повернеться додому хазяїн може його добити …. В притулку немає місць , але пес в край поганому стані, ми вивели собаку з вольеру , та попросили людей звернутися до поліціі , а потім привести собаку до нас в притулок ….. пізно в вечері пес доїхав до нас. В супроводі поліціі , кінолога , та жіночкі яка відмовилася писати заяву на хазяїна , мовляв вона боїться за своє життя …. А ми в притулку прийнявши собаку теж мабуть будемо хвилюватися за своє життя , коли раптово за собакою прийде іі власник . Якась дивна логика , жити поручь з неадекватною людиною пиряючу ножем то норма , сьогодні собака , а може завтра то буде дитина … а написати заяву , щоб зберегти життя і собаці і людям , то страшно …. Собаку звати Чьокі , приблизно 2,5 років , привезли з района Анголенко Може хто впізнає бідолагу , та знає хто хазяїн собаки . Обстежуватися та лікуватися будемо завтра , а зараз потрібно знайти гроші на вольер 1200$ та вирішити питання хочаб з будками , бо собака , яка віддала свій вольєр Чьокі , пішла ночувати на цепь під кущ …. В диряву будку … то теж так не можно …. Просимо вашої підтримки
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує.
Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть