Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: ДИКІ ТВАРИНИ ПРИТУЛКУ Возраст:
23.01.25
Сьома наш песик ….єнотовідна собака , живе в котобудиночку вже шість років , він стерилізований та вакцинован .
Сторонніх людей боїться , дуже тяжко звикає до нових тваринок … ріс разом с лісом Жоріком …в середовищі котів та інших собак .
Попав до нас з маличку , люди знайшли його на косі в Кирілівці без мами після шторму .
Зимою єнотовідні собаки в природі впадають в сплячку …. Наш не впадає …але 50% ваги в зимку добирає обовʼязково .
Годування єнотовидного собаки:
м'ясо;
риба;
злаки;
овочі;
фрукти
40% денного раціону має становити білкова їжа. М'ясо, субпродукти, морепродукти та рибу можна пропонувати сирими.
Альтернативою природному раціону може стати промисловий корм для середніх собак із магазину…Додатково звірі дають вітамінні добавки.
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
https://www.facebook.com/daylapu
Сайт організації http://day-lapu-drug.zp.ua/
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#helpdog #helpcat #zaporizhzhya #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
Дикі тваринки котобудиночка притулку «Дай лапу друже» міста Запоріжжя ….
Дві лисиці , єнотовіднасобака , є щє іжаки …. Багато
Усім ім потрібно харчування яке включає мʼясо , зараз купляємо курятину , потрібен щє сир та кисломолочний сир , яйця, вони також їдять кошачий корм добре , а іжакам маленьким на вигодуванні потрібні фобосикі , теж купляємо іх в зоомагазині .
Дуже просимо вашої допомоги закупити продукти .
Репост!
Подробнее
Сьогодні у Жужі складна операція , видалення другої пухлини .
Після першої операції , після гістології Жужа пройшла 4 курси хіміотерапії , в неї рак …. Почувається зараз вона добре і призначили другу операцію . Всі хвилюються за неї , ми просимо підтримати нашу маленьку дівчинку в її боротьбі з хворобою .
Операція обійдеться приблизно в 3.5 тисяч гр, стільки ж післяопераційні процедури . Допоможіть сплатити лікування .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Жужа 4 крапельниця , нагадую що Жужа лікується від раку . Одну пухлину іі видалили , зараз хіміотерапія , потім буде щє операція по видаленню другої пухлини , що вже значно зменшилася .
Жужа живе зараз на платній перетримці , жовтень в нас не сплачено , борг по клініці теж , сума до збору 5600 гр
Дуже просимо про допомогу .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Жужа хіміотерапія … перша пройшла , почувається добре …
Дякую усім хто підтримує , лікування раку то довгий процес , Жужа лікується на стаціонарі в клініці , допоможіть ії донатами …
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
В нас погані новини , маленька Жужа після зняття швів повинна почати курс хіміотерапії , в Жужи виявили саркому молочноі залози …
Вік ставлять 7 років , зараз Жужа почувається достатньо добре щоб перенести хімію … потрібна ваша допомога . Борги по Жужі зростають кожного дня який вона проводить на стаціонарі в клініці , також росте борг в зоомагазин клініки де беруть їжу для тварин на стаціонарі …
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Жужу сьогодні прооперували , видалили поки що одну пухлину , через місяць другу , узяли гістологію . Почувається Жужа добре .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Маленька Жужа с пухлинами записана на операцію на пʼятницю . Вона пройшла обстеження, пухлини будуть видаляти …
Маленька собачка с дач просить допомогти ії сплачувати рахунки за лікування та підтримувати під час лікування. Може хтось бажає стати іі куратором , бо ми знов накопичуємо борги і то дуже погано …. Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp