Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Сахара Возраст:
28.05.26
Дівчинка Сахара , яку привезли до нас військові , має хворе серце та піометру . Не зважаючи на ризики іі прооперували , все добре , зняли шви , узяли аналізи .
Сахара перебуває на постійному прийманні ліків , пожиттєво .
Її життя повністю залежить від нашої спроможності забезпечувати іі всім необхідним . Нажаль таких особливих тварин в нас все більш , їх привозять військові , вони пройшли через жах … багато хто з них має проблеми з серцем, мабуть то наслідки від перебуванням під постійними обстрілами … нажаль тікаючи їх покинули власники і тварини залишилися просто на смерть . Ми їх єдиний шанс жити .
Підтримуйте організацію що рятує тварин .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка збір на корм
https://send.monobank.ua/jar/49eHskUTyn
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
https://www.instagram.com/daylapu_/
#допомога #SOS #дайлапудруг #клініка
10.05.26
Наша маленька дівчинка Сахара , яку побачили військові в тяжкому стані в зоні бойвих дій і привезли до нас , пережила операцію та вийшла з наркозу . В дівчинки хворе серце та піометра … то дві майже не сумісні хвороби . З одної сторони по серцю протипоказання до наркозу з другої сторони потрібна термінова операція … вирішили піти на ризик . Два дні дівчинка була на стаціонарі в клініки … прооперована , та під наглядом лікарів. Зараз вона в притулку , почувається добре , але в неї є багато призначень і по серцю пожиттєві і після операції .
Також вона має недостатню вагу 4100 кг , то вона вже набрала 1 кг поки була в нас, але то недостатньо і потрібно ще щоб вона поправилась . Дуже потрібна ваша допомога , ви бачите що майже кожного дня ми оперуємо я або лікуємося в клініці …. Допомога вкрай потрібна .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка збір на корм
https://send.monobank.ua/jar/49eHskUTyn
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
https://www.instagram.com/daylapu_/
#допомога #SOS #дайлапудруг
19.04.26
Наша новенька , дівчинка Сахара яку привезли війскові в край тяжкому стані . Проходимо лікування, наше завдання стабілізувати стан тварини та набрати трохи ваги бо потрібна операція …
Робимо все можливе . Собака дуже мала розмірами та вагою .
Допомога вкрай потрібна .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка збір на корм
https://send.monobank.ua/jar/49eHskUTyn
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
https://www.instagram.com/daylapu_/
#допомога #SOS #дайлапудруг
17.04.26
Наша новенька собачка Сахара , яку привезли війскові була в клініці . Ми пройшли обстеження та отримали висновки .
По перше то все ж анаплазмоз , ми зняли багато кліщів з дівчинки , по друге є підозріння на піометру .
Чекаємо як буде діяти призначення , вона їсть то дуже добре , але для операції вона дуже виснажена .
В нас знов тяжка собака , знов багато боргів по клініці , дуже потрібна ваша підтримка .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка збір на корм
https://send.monobank.ua/jar/49eHskUTyn
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
https://www.instagram.com/daylapu_/
#допомога #SOS #дайлапудруг
16.04
Таке відіо сьогодні нам надіслали війскові … Новомиколаївка …. Після руйнування осель обстрілами на місці прильотів залишилась маленька собака , вони помітили її на узбіччі і зупинились бо собачка їм здалася в тяжкому стані .
Вона ледь ішла, була знесилена і вкрай потребувала допомоги .
Ми теж побачивши відіо зрозуміли що діяти потрібно негайно , щоб урятувати тваринку …
Далі ми розповімо про стан собаки в інших постах .
Просимо підтримати притулок який рятує тварин з війсковими .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка збір на корм
https://send.monobank.ua/jar/49eHskUTyn
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
https://www.instagram.com/daylapu_/
#допомога #SOS #дайлапудруг
Подробнее
Мы так и не смогли свозить его в клинику на обследование .
НЕТ ДЕНЕГ У ПРИЮТА ДАЖЕ НА БЕНЗИН !!!
ДОЛГ НЕ ЗАКРЫТ, он уже 15000 гр ибо каждый день мы лечим собак , много … сейчас на постоянном лечении 13 животных …
А есть ещё животные на постоянных пожизненных препаратах .
Я не знаю что делать ибо мы с трудом покупаем по препарату , жизненно необходимых , пополнить аптечку полностью надо на 17000 гривен …. Сейчас закупить препараты не за что для Лорда вообще .
Собаки умирают без помощи …
Люди почему такое равнодушие , поступления мизерные .
Вчера оплатили две платежки за еду и свозили собак в клинику и все …
Беда да и только . Никого больше не берём и не спасаем .
Это жесть и еды тоже нет . Спасибо кто приезжает каждый день в приют и привозит хоть что - то … живем одним днём в постоянном страхе полного отсутствия пищи … это невозможно ….
450 собак стали заложниками безразличия … всех их просили спасти , а теперь они голодают ….так несправедливо ….
Ипашем 24/7 , нет времени писать посты и нет сил ни физических ни моральных …. Они болеют … Граф , Черныш , Пыжик, Васенька …
Кузя один , Кузя второй , Норман , Дина , Марк , Левушка, Белочка, Зара, Вайс , Лорд, Мороз ….
Всех их надо лечить , в клиниках … возить … покупать медикаменты, а кормить …. За что их кормить … в день 100 кг еды … а ее нет .
Платить за все , коммунальные , рабочие , у меня лично 56 животных , за городом по двое суток нет то воды то света … устала .. устала просить , писать, бороться за их жизни , бешеное напряжение …
520 животных и постоянная боязнь не смочь …
Иногда нести эту ношу становится совсем невмоготу .
Вообщем буду просить , писать в личку , стучатся во все двери …
Надо собрать 70000 гривен .
Чтоб выкарабкаться приюту , чтоб они смогли жить дальше и не умерать….