Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Анна (Косуля) Возраст:
07.10.25
Косуля Анна , вона жива , оговтується після операції по ампутації ніжки.
Зараз вона перебуває в притулку , поки не заживе ніжка , але жити вона там не зможе . Тому ми вже зараз шукаємо гроші на будівництво вольеру для косулі інваліду с теплою частиною та зоною вигула.
Наша організація 16 років рятує тяжко травмованих тварин має на утриманні багато тварин інвалідів які живуть в притулку багато часу і мають все необхідне а також саме основне професійний догляд .
Ми розуміємося на цих речах бо 16 років рятування майже кожного дня та відкрита база даних тварин де є всі історії то не всі можуть пишатися такими здобутками . Косулі дуже стресові тварини .
Ми були здивовані що наша косуля пережила такий стрес , операцію та вижила взагалі . В подальшому ми огороджуємо її від контактів , за нею доглядає майже одна людина і будемо намагатися збудувати вольер та вивести її за місто до нашого котобудиночка .
Ми розглядаємо можливість передачі косулі до спеціалізованих центрів , але поки не бачимо варіантів в Україні взагалі , ми звернулися до міжнародних організацій , але не маємо поки реагування . Але війна і близькість фронту до Запоріжжя показує нам що допомога буде потрібна і надалі тут і зараз . Тому вольер для таких тварин повинен бути і для диких птахів і для білочки інваліди що в нас … дикі тварини теж страждають від війскових дій , ми давно працюємо з дикими тваринами та птахами то маємо компетенцію як їм допомогати .
Також косуля чи мало їсть . Купляємо їй сіно, овочі , яблука , корми с злаковими для гризунів ….то теж все гроші , також потрібно багато марлі, спеціальних вологостійких бинтів ( вони є як для людей або ветеринарні ) , дуже потрібні килими на підлогу , щоб вона не розбила копитце ,постільна білизна .
Допоможіть нам рятувати таких особливих тваринок .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#порятунок #косуля #дикітварини #лікування #іжа
02.10.25
Косулі ампутували лапку … то був единий вихід , пост від лікаря є в мене на сторінці нижче та по наших інтернет ресурсах .
Хто слідкує за інформацією про косулю , нам її доставили рятувальники в тяжкому стані з зламаною нашою та в стресі . Косулі дуже стресові тваринки та гинуть чаше за все від стресу .
Але наша Анушка жива , сьогодні буде пост з притулку . Вона перенесла наркоз , вана косулі 20 кг вона може дати і на трьох лапах , але вже тільки в умовах створених людиною та під постійним наглядом .
В нас зараз є декілька проблем .
Величезний борг в клініці 20000 гр
Чим захистити культю косулі , потрібно купити спеціальні накладки на культю та підтримувати , щоб вона не розбила її поки все загоїться .
Потрібен актовегін ампули .
Та килими на підстілки в приміщення .
Ну і дуже болюче питання де утримувати косулю далі …
Потрібен вольер з теплим приміщенням .
Да і сьогодні буде пост про їжу … вона їсть чи мало ….
Всі хто має бажання долучитися до допомоги Анушкі приєднуйтесь .
Чесно кажучи то диво .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#допомога #косуля #ліки #лікарня #гроші
send.monobank.ua (https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp)
30.09.25
Вчора ввечері ми шукали вихід там де його не було взагалі ….
Косуля , дівчинка , назвали Анна …
Коли її привезли , тварина була в стані стресу , їй надали першу допомогу та записали на операцію , бо поламану лапу потрібно лікувати далі …
Висновок лікаря , состав розбит … збирати там немає чого зовсім , ампутація то єдина можливість запобігти запаленню . Лікар радив робити високу ампутацію , але ми погодилася що тварина може просто її не перенести . Зробили ампутацію низьку , дуже лякав наркоз взагалі … косулю то дуже нервові тваринки , частійше за все вони гинуть не від травм , а від стресу .
Про операцію напишу окремо пост , сьогодні Анна жива , в притулку , їсть та потребує допомоги .
А в нас нова головна біль ДЕ УТРИМУВАТИ КОСУЛЮ ІНВАЛІДА ???
Ми потрохи переростаємо в організацію порятунку диких тварин та птахів .
Донатьте ми в розпачі .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#косуля #ампутація #SOS
27.09.25
Сьогодні ми рятували косулю …
Вона рано в ранці приплила на Домаху …можливо рятувалася від вибухів чи пожежі … та зламала лапу . Доправили до клініки косулю рятівники Управління з питань попередження НС та ЦЗ населення ЗМР ,надовала допомогу @Ветеринарная клиника BIOVET Запорожье.
Лікуємо косулю ми . Потрібна ваша допомога , бо кожного дня ми намагаємося допомогати тваринкам пропавший в біду .
В нас борг в клініці , дякую усім хто приєднається до допомоги .
Косуля після надання допомоги поїхала в притулок .
Косулі дуже стресові тваринки ми переживаємо як вона переживе ніч .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#дикітварини #рятування #косуля #перелом
Подробнее
Початок місяця ми вже витратили всі запаси що були … склад порожній , тварин годувати нема чим ….
Поки нас кожного дня обстрілюють , мене все ж таки бентежить голод в притулку вже завтра ….
520 тварин потребують щодня багато їжі , а ще потрібно сплатити комунальні, початок місяця .
Збір на корми 70000 гривень на неділю.
І ще коли ви читаєте наші поляки , то обовʼязково зверніть увагу на кількість корму … а притулку потрібно 100 кг на день …. Ми дуже вдячні за все бо то можливість вистояти день чи два , але без закупівлі корму притулок не виживе ….
Зараз зовсім немає корму в КОТОБУДИНОЧКУ … вологий корм та потрібен наповнювач збір 35000 гр …. Ми вже не знаемо як існувати далі … корму немає ніде … ми в відчаю ….
ТЕРМІНОВО ЗБІР НА КОРМ КОТОБУДИНОЧКУ !!!
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Сьогодні з ранку ми знайшли Гошу в крові … таке вже було після прильотів в тому році … він так забився між будками та парканом , що обіграв весь бік … два місяці лікування … і зараз те саме знову …..
Тому волонтери зараз в клініці … в притулку одна людина … і годує і прибирає і ….з 12 години вигул …. Що робити я не знаю … людей немає зовсім .
В клініці теж потрібно платити. …. Допомога майже на нулі …. Бо такий великій притулок потребує багато грошей кожного дня …. Скрізь просто біла …. Борги по кредитам вбивають теж ….
Руки просто опускаються ….потріьен мабуть розголос … ми не витягуємо … нас дуже мало …. І фізично і матеріально …..
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Притулок не може існувати без людей … Нажаль на четвертому році війни наших волонтерів залишилось зовсім мало … хто виїхав хто воює , а кого вже немає в живих …. То Запоріжжя ….
На сьогодні в нас не вистачає двух ПЛАТНИХ РОБІТНИЦЬ …. Ми звісно не можемо платити великі гроші , але платимо …. Та заробіток він залежить від кількості прибираємих вольєрів…. На вигулі по вихідним один два волонтери …. Стає питання про закриття вигулу … люди не йдут у безкоштовне волонтерство …. Але на постійній основі , бо потрібно хочаб місяць щоб навчити людину та щоб до неї привикли тваринки …. Запоріжці тікають то факт і з кожним прильотом їх все меньшь …. Біженці маючи багато допомог і не хочуть тяжко працювати взагалі … багатьом людям ми самі відмовляємо бо отримуючи зарплатню вони пьють …. В притулку не можуть знаходитися люди з такими проблемами , бо там тварини та дуже велика відповідальність .
В котобудиночку за містом я взагалі одна … дочка допомогає …
Немаю змогу зараз даже виїжджати до притулку …. Раз в неділю на закупівлю продуктів та все потрібно встигнути.
Пости пишемо в ночі , коли є сили … а немає постів немає допомоги і то кінець зовсім …багато часу віднімають звіти…. То теж потрібно але ….іноді чи звітувати чи вопрос нагодувати та напоїти тварин … бо НЕМАЄ ЛЮДЕЙ НА 500 тварин ….
Ми вже видохлися зовсім .
Світла в кінці тунелю немає і це ми теж вже розуміємо … думаю буде ще гірше … вивести притулок з 500 тваринами то фантастика … не пишить такі поради то немає смислу … вивозити хочаб частково можливо , але ніхто не бере ….. ми два місяці намагаємося вивести 9 собак до Європи то шалені гроші та час … їх беруть ….
Прилаштування в місті де кожного дня викидають десятки домашніх ті хто тікає … то теж утопія ….
В країні немає допомоги тваринам взагалі …. Документи на вивоз то дорого та дуже довго або в обхід то просто дуже дорого …. Тому кидають майже усіх …. Бо людям своє життя дорожче .
В країні немає програм євакуаціі тварин с зони боьвих дій , немає допомоги волонтерам в зоні бойвих дій, хто рятує тварин ….
Ми самі один на один з нашими проблемами , виживаємо та постійно просимо допомоги ….
Війскові привезли кошеня в притулок с зони боьових дій … задні лапки тягає …. Не знаю що робити , за що ???? Картка с мінусовим балансом 70000 гр боргу …..
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp