Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Спейсі Возраст:
23.01.25
Наша кішечка спінальниця Спейсі знов була в лікарні . Сдали аналізи ,зробили УЗД , діагноз все теж саме Хроническая болезнь почек, хронический уроцистит, нажаль у саінальників часто є такі проблеми з нирками . Призначили лікування . Препарати закупили . Також потрібен лікувальний корм урінарій .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
https://www.facebook.com/daylapu
Сайт організації http://day-lapu-drug.zp.ua/
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#helpdog #helpcat #zaporizhzhya #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
15.11.24
Для вашої особливої кішечки Спейсі закупили прописаний лікарем лікувальний корм …..
просимо підтримувати лікування тваринок .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
https://www.facebook.com/daylapu
Сайт організації http://day-lapu-drug.zp.ua/
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
12.11.24
На прийом до лікаря їздила наша кішечка спінальник Спейсі .
Вона утримується на платній перетримці та має проблеми зі здоров’ям бо мала значні травми .
Спейсі видалили два зуби , та узяли аналізи .
Діагноз стоматит , хронічна хвороба нирок .
Прописали ліки та лікувальний дорогий корм …уринарій .
Ліки купили , корму трохи …. Потрібна допомога .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
https://www.facebook.com/daylapu
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#helpdog #helpcat #zaporizhzhya #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
11.06.24
Наша кішечка Спейсі була у клініці бо в неї заболіли зубки , два зубчика видалили , почистили камні , наркоз перенесла добре . Кішечка Спейсі спінальниця , утримується на платній перетримці . Допомогайте нам піклуватися про тваринок .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#dogs #cats #zaporizhzhya #zaporizhia #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
18.05.24
Наша особлива кішечка Спейсі була сьогодні в лікарні , бо щось почала худнути , при відсутності видимих ознак хвороби … пройшли обстеження … тест … порушення в злоровьї знайшли .
Діагноз хронічний панкріотит
Призначення
Амілодол
Цефтріаксон
Гємадол
Фєровет
Дієта чутливе травлення , через дві неділі на перевірку …
Всі ці ліки та корм тягнуть на багато багато грошей , та ще за лікарню , потрібно 4-5 тисяч гривень …. Дуже прошу вашої допомоги … особлива кішечка живе в нас вже давно , вона спінальниця ….
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#dogs #cats #zaporizhzhya #zaporizhia #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
20.06.22 Нас напугала Спейси …
Кровь в моче , привезли в клинику , взяли анализы , назначили лечение … а мы опять просим помощи ибо долгов много ….
Спейси кошечка спинальница и у неё нет одной лапки ….
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149 6090 0589 5554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#ЗАПОРОЖЬЕ
#ПРИЮТ_ДАЙ_ЛАПУ_ДРУГ
#нужнапомощьСпейси прооперировали, лапку ампутировали
ВИДЕО ЗДЕСЬ
18.05.22 Спейси наша спинальница … травмированная лапа все хуже …
Назначена операция .
Денег нет , мучения и страдания животных уже никого не трогают .
Лечить и спасать просто невозможно .
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149 6090 0589 5554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#ЗАПОРОЖЬЕ
#ПРИЮТ_ДАЙ_ЛАПУ_ДРУГ
#нужнапомощь
Подробнее
Початок місяця ми вже витратили всі запаси що були … склад порожній , тварин годувати нема чим ….
Поки нас кожного дня обстрілюють , мене все ж таки бентежить голод в притулку вже завтра ….
520 тварин потребують щодня багато їжі , а ще потрібно сплатити комунальні, початок місяця .
Збір на корми 70000 гривень на неділю.
І ще коли ви читаєте наші поляки , то обовʼязково зверніть увагу на кількість корму … а притулку потрібно 100 кг на день …. Ми дуже вдячні за все бо то можливість вистояти день чи два , але без закупівлі корму притулок не виживе ….
Зараз зовсім немає корму в КОТОБУДИНОЧКУ … вологий корм та потрібен наповнювач збір 35000 гр …. Ми вже не знаемо як існувати далі … корму немає ніде … ми в відчаю ….
ТЕРМІНОВО ЗБІР НА КОРМ КОТОБУДИНОЧКУ !!!
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Сьогодні з ранку ми знайшли Гошу в крові … таке вже було після прильотів в тому році … він так забився між будками та парканом , що обіграв весь бік … два місяці лікування … і зараз те саме знову …..
Тому волонтери зараз в клініці … в притулку одна людина … і годує і прибирає і ….з 12 години вигул …. Що робити я не знаю … людей немає зовсім .
В клініці теж потрібно платити. …. Допомога майже на нулі …. Бо такий великій притулок потребує багато грошей кожного дня …. Скрізь просто біла …. Борги по кредитам вбивають теж ….
Руки просто опускаються ….потріьен мабуть розголос … ми не витягуємо … нас дуже мало …. І фізично і матеріально …..
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Притулок не може існувати без людей … Нажаль на четвертому році війни наших волонтерів залишилось зовсім мало … хто виїхав хто воює , а кого вже немає в живих …. То Запоріжжя ….
На сьогодні в нас не вистачає двух ПЛАТНИХ РОБІТНИЦЬ …. Ми звісно не можемо платити великі гроші , але платимо …. Та заробіток він залежить від кількості прибираємих вольєрів…. На вигулі по вихідним один два волонтери …. Стає питання про закриття вигулу … люди не йдут у безкоштовне волонтерство …. Але на постійній основі , бо потрібно хочаб місяць щоб навчити людину та щоб до неї привикли тваринки …. Запоріжці тікають то факт і з кожним прильотом їх все меньшь …. Біженці маючи багато допомог і не хочуть тяжко працювати взагалі … багатьом людям ми самі відмовляємо бо отримуючи зарплатню вони пьють …. В притулку не можуть знаходитися люди з такими проблемами , бо там тварини та дуже велика відповідальність .
В котобудиночку за містом я взагалі одна … дочка допомогає …
Немаю змогу зараз даже виїжджати до притулку …. Раз в неділю на закупівлю продуктів та все потрібно встигнути.
Пости пишемо в ночі , коли є сили … а немає постів немає допомоги і то кінець зовсім …багато часу віднімають звіти…. То теж потрібно але ….іноді чи звітувати чи вопрос нагодувати та напоїти тварин … бо НЕМАЄ ЛЮДЕЙ НА 500 тварин ….
Ми вже видохлися зовсім .
Світла в кінці тунелю немає і це ми теж вже розуміємо … думаю буде ще гірше … вивести притулок з 500 тваринами то фантастика … не пишить такі поради то немає смислу … вивозити хочаб частково можливо , але ніхто не бере ….. ми два місяці намагаємося вивести 9 собак до Європи то шалені гроші та час … їх беруть ….
Прилаштування в місті де кожного дня викидають десятки домашніх ті хто тікає … то теж утопія ….
В країні немає допомоги тваринам взагалі …. Документи на вивоз то дорого та дуже довго або в обхід то просто дуже дорого …. Тому кидають майже усіх …. Бо людям своє життя дорожче .
В країні немає програм євакуаціі тварин с зони боьвих дій , немає допомоги волонтерам в зоні бойвих дій, хто рятує тварин ….
Ми самі один на один з нашими проблемами , виживаємо та постійно просимо допомоги ….
Війскові привезли кошеня в притулок с зони боьових дій … задні лапки тягає …. Не знаю що робити , за що ???? Картка с мінусовим балансом 70000 гр боргу …..
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp