Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Барсік Возраст:
31.08.24
Барсік , сьогодні він щє раз був в клініці на прийомі , рани на попі загоюються . Ми прийняли щє одного котика спінальника , він живе на платній перетримці , в нього є курс препаратів які ми вже закупили , ми дуже віремо що знайдемо для особливого котика опікуна на відстані , але поки що потрібно сплатити за Барсіка 1500 гр .
Кінець місяца і в нас знов борги по перетримкам , загальна сума 8700 гр . Дуже потрібна допомога ….
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#dogs #cats #zaporizhzhya #zaporizhia #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
23.08.24
Знайомтесь цє Барсік , котик спінальник … в нього багато проблем …
Діагноз последствия спинальной травмы.Паралич задних конечностнй.Атония мочевого пузыря… рани .
Потрібно лікування , є призначення лікаря, треба закупити ліки .
Барсіку також потрібен опікун сплачувати платну перетримку .
Дуже прошу допомоги , дайте нам опору щоб рятувати тваринок далі .
Підтримуйте наших особливих тваринок .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#dogs #cats #zaporizhzhya #zaporizhia #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
Подробнее
Комунальні платіжки … вони вражають , бо життя на поперцях дорожче ніж насправді … дуже вражають подвійні стандарти , бо прифронтове місто не повинно сплачувати комуналку , але в дійсності війни то немає …
То якийсь треш , але ми завинили за воду велику суму та нарахували за світло космічну суму … усього 36865-75 гр і то не все … буде оренда ще та вивоз сміття … усі розуміють , що не сплата то відключення без суду … в зимку в нас опалення всіх приміщень то спліт-системи , в мороз добавляємо УФО … без води ми не виживемо …. Потрібно платити .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Котобудиночок взяв під опіку місцеву кішечку з травмою ока .
Кішечка проживає в селі біля магазину , таку картину сьогодні ми побачили …. гнійне око … коли провели обробку побачили що ока немає зовсім . Відправили відіо лікарю , він порадив спочатку продавати антибіотик , щоб прибрати запальний процес , робити обробки кожного дня , та капати краплі з антибіотиком . Коли рана трохи очиститься тоді оперувати … Просимо підтримати котобудиночок , в нас час поповнити аптечку , сьогодні зробимо заказ на ліки , бо тут далеко за містом іноді від наявності ліків може залежити життя тваринки .
Сумам до збору 10000 гр .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Найбільше Чарівництво, це Чарівність людського серця. Здатного з нічого створити Казку, подарувати Надію. У Різдвяні дні люди поспішають робити добрі справи. . Допомагаючи Різдву стати дивом навіть для чотирилапих. .
ДОРОГІ НАШІ ДРУЗІ І ПРОСТО ДОБРІ ЛЮДИ ДОПОМОЖІТЬ СОБАЧКАМ ПРИТУЛКУ ЗУСТРІТИ РІЗДВО З ПОВНИМИ МИСКАМИ !!!
Нехай ніхто не голодуватиме у святкові дні.
Сума до збору на їжу 120000 гр.
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Прийщов час знову писати про нестачу корму в притулку …
Нажаль корм закінчився ,та ми знов збираємо на неділю на корма, потрібно 42000 гр. Попереду йде похолодання , тваринки в зимку взагалі багато їдять , щоб грітися …. А в нас більш нічого немає .
В борг корма не дають , тільки за гроші , фонди нічого не дають … тож вся надія на людей з добрим серцем .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
15 років назад почалася ця історія …. Для мене особисто вона почалася набагато раніше , але Дай лапу друже , той притулок що знають , куди приходять , тваринок якого люблять …. сьогодні святкує день свого народження .
Багато чого змінилося за цей час , притулок став кращім , більшим , наші можливості зростали , але почалася війна , а моє місто стало «біля фронту», у зоні бойвих дій… за три роки звикли до всього , прольоти, відсутність світла , постійний страх … але ми не побігли , ми не побігли в перші дні суцільного хаосу , ми не побігли зараз коли сітуація біля Запоріжжя напружена … ми не покинемо притулок , та намагаємось рятувати тут тисячі покинутих тварин … голодних , поранених , контужених … придавлених завалами … ми тут дуже потрібні , наша допомога потрібна …. А нам дуже потрібна ваша підтримка , я вдячна кожному хто допомагає , хто находить в собі сили не впадати у відчай мовляв усіх не врятуєш , або тут люди гинуть … не до тварин … та допомагати ВЕЛИКА ВАМ ПОДЯКА … кожне врятоване життя того варте . Привітайте сьогодні наших хвостиків , багато з них прожили все своє життя в притулку , то їх єдиний дім і я пишаюсь , що той дім люблячий , доглянутий , та ситий … а ще я дуже пишаюся , що поряд зі мною є люди з великим добрим серцем , для них притулок то вже давно частина життя , дуже ціную кожного …
З повагою Ірина Дідур
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS