Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Белій Возраст:
15.08.24
Песик Білий з гаражного кооперативу ….про якого ми турбуємося багато років . В нього демадекоз та щє він альбінос та є алергічні реакції …. Кожа червона , тріскається , рани …. Ми даємо йому сімпаріку та годуємо та поставили будку та взимку кладемо сіно …. Зараз потрібно закупити щє препарат , бо не можно переривати курс лікування , потрібно 1000 гр , або можно заказати самостійно та відправити новою поштою
https://shinshilka.ua/ua/p523956294-simparica-simparika-tabletki.html зараз акція ….
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#dogs #cats #zaporizhzhya #zaporizhia #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
13.09.23
Білий , він хворіє , треба допомогти .
Сімпаріка 20-40 кг .
Пес не дуже контактний , дати сімпаріка то вже проблема .
Допоможіть придбати ліки .
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Подробнее
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Обстріли … страшна реальність … притулок знову поручь … тварини налякани …вольери та будки пошкоджені … у кавказки гумки зломана петля на дверцятах … потрібно міняти сітку … дошки …розрушена криша . Є постраждалі тварини як завжди лапи та очі .
Тварин надо евакуювати як можно швидше хоч когось врятувати . Люди знов побігли кидаючи всіх . Тварин не жалко . Не знаю що робити … при всьому цьому жахітті в нас знов закінчується корм … 500 тварин .
Збір на неділю 60000 гр . Фонди де ви ? Ну хочь якась допомога може бути ? Таке враження що ми залишаемося на виживання …волонтери тварини усі хто залишається .
Вакцінація тварин в притулку то не забаганка , то запорука відсутності епідемії та масової загибелі тварин , в нашому притулку всі тварини мають паспорта та щеплення , є планові вакцінаціі .
У січні нам потрібно вакцинувати 30 собак . Потрібно терміново 24000 гр на вакцини .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
На неділю на сухий корм тільки для собак потрібно 40000 гр .
Запоріжці , притулок в самому центрі міста 520 тваринок дуже потребують вашої допомоги , то наши собаки , нашого міста ….
Українці , 120 тварин притулок прийняв під час війни , з усіх гарячих точок , з області , то наша спільна біда та біль ….
Весь світ , в нас війна і нам ніяк не вижити без вашої допомоги, ви бачите що робиться в Запоріжжі , як тяжко тут зараз вижити , усім людям , тваринкам … але ми не біжемо , ми тут і зараз рятуємо …
ДОПОМОЖІТЬ НА ЇЖУ ТВАРИНКАМ ! Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую ВаС
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS