Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Барсік Возраст:
31.08.24
Барсік , сьогодні він щє раз був в клініці на прийомі , рани на попі загоюються . Ми прийняли щє одного котика спінальника , він живе на платній перетримці , в нього є курс препаратів які ми вже закупили , ми дуже віремо що знайдемо для особливого котика опікуна на відстані , але поки що потрібно сплатити за Барсіка 1500 гр .
Кінець місяца і в нас знов борги по перетримкам , загальна сума 8700 гр . Дуже потрібна допомога ….
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#dogs #cats #zaporizhzhya #zaporizhia #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
23.08.24
Знайомтесь цє Барсік , котик спінальник … в нього багато проблем …
Діагноз последствия спинальной травмы.Паралич задних конечностнй.Атония мочевого пузыря… рани .
Потрібно лікування , є призначення лікаря, треба закупити ліки .
Барсіку також потрібен опікун сплачувати платну перетримку .
Дуже прошу допомоги , дайте нам опору щоб рятувати тваринок далі .
Підтримуйте наших особливих тваринок .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#dogs #cats #zaporizhzhya #zaporizhia #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
Подробнее
Звертаюсь до всіх ,буду робити розсилку …. Бо сітуація з кормом в притулку продовжує бути критичною .
На місяць потрібно мінімум 3 тони корму .
То що в притулок приїжджають люди або допомогають … то зовсім не перекривають потреби великого притулку .
100 кг лише сухого корму в день … лікувальні корми , корми для котів,диких тварин …. В нас більш немає сил тонути в кредитах …ми не збираємо потрібні суми вже давно … допустити голод в притулку ми не можемо . Ми щє раз поступаємося у всі двері … попросимо вас зробити посильний внесок … допомогти поширити інформацію … розмістити пост в групах або у вас на сторінці …. Нам потрібно вибратися з боргів та закупити корми . Великий притулок не може жити одним днем ….коли ми не справимося , наслідки будуть жахливі …. Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
Питання сплати комунальних рахунків все більш актуальне … зараз наша влада дуже швидко відключає усіх боржників …
В такі морози тваринки спінальникі та хворі просто приречені без опалення . Комунальні послуги зараз дуже дорогі … усе електрика ,вода,вивоз сміття …. Але притулок не може існувати без цього …. Дуже прошу допомогати нам вижити ….Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS