Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Коти Біженці Возраст:
На утриманні організаціі є ще 17 котів , які живуть в нас на арендованому складі. Нам вдалося іх усіх стерилізувати , бо вони там неконтрольовано размножувалися … зараз ми два рази на день іх годуємо …. Вони сплять теж на складі … допомога кормами для котів буде дуже доречна , бо в притулку є тільки корма для собак середніх порід , для котів той корм не підходить … дуже будемо вдячні за допомогу .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Тл.+380963935377 ( Вайбер , телеграмм )
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
Карта привата 4149609005895554
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#dogs #cats #zaporizhzhya #zaporizhia #ukraine
#допоможіть #коти #собаки #їжи #лиси
#благодійність #притулок #help #animals
#кормдлясобак #твариниУкраіна #репост
#сбір #потрібенкорм #тваринивійни #заручникивійни #UkraineAnimals #іжаки #лиси #дикітварини
Подробнее
Небезпека для існування притулку …. То коли борги починають ставати хронічними , коли ми не встигаємо закривати одні а тут же вже інші … а грошей не вистачає зовсім , прийшов час підготувати притулок до зими і вона буде тяжка …. А в нас немає грошей … немає грошей на вольєри , немає на корми … фонди мовчать , хоча ми пишемо пишемо пишемо …
Щоб внести ясність то на місяць потрібно тільки сухих кормів 3 тони , а щє є лікувальні, котобудиночок , мясні продукти , дики тварини , іжаки, кролі …. То приблизно 350000 гривен тільки на іжу ….
А ліки ??? А послуги ветклініки … зарплатня, коммунальні послуги - початок місяця , оренда … інвентар, деззасоби , пальне …. Великій притулок потребує багато грошей … а іх зовсім немає … ми дуже вдячні усім хто підтримує притулок , але коли то невелика кількість людей то неможливо перекрити усі потреби …. Мало активності , мало допомоги .
Потрібна допомога кожного !!!!
Репост!!!
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Останні дні сборів майже немає , ми існуємо в борг ….
На 1.09 потрібно закрити боргів на 40000 гр .
Потрібно ТЕРМІНОВО ДВА ВОЛЬЄРИ ,
Потрібно або знайти корм або знайти гроші та купити ….
Корм на неділю на мінімум то 70000 гр ….
Кожного дня нас благають про допомогу , евакуюють Покровск , тварин немає куди дівати … люди ідуть … багато горя ,а ми не можемо нічого бо самі у відчаї … люди то тільки від вас залежить доля тваринок у біді .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Сьогодні був тяжкий день , до клініки возили купу тварин …
Насамперед наші овчарки на стерилізацію возили Зірку , на огляд старенького Лорда … також на оглял іздив старенький пес Кузя той що с Комишувахи з кулями в голові …. Тому немали часу писати пости , але сьогодні День собак тож нагадаємо про тих кому потрібна допомога .
Ми знов накопичуємо борги в клініці …. Дуже просимо допомоги .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
В нас накопичуються борги у клініці …. Попередній рахунок 20000 гр , та сумма кожного дня збільшується . Є тварини в тяжкому стані як Норі, купається, є після операційні , є на лікуванні в притулку , возимо на огляд …. Ситуація щє більш ускладнюється тим що немає грошей закупати ліки . Ми входимо знов в боргову яму . За цю неділю сплатили в борг зарплатню працівникам в притулку ….
На понеділок потрібно купити 10 доз вакцин , планова вакцинація цуценят …. 5400 гр .
На сьогодні щоб закрити критичні позиціі потрібно 40000 гр та 30000 гр боргу по картці …. Якось безрадісно … дуже благаю поширити пост та приєднатися до допомоги .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
«А сьогодні нас погодують ?» - 520 тваринок без жодного шансу на життя … бо з 1.07 іх годувати немає чим …гуманітарного корму немає , заявки є всюди , тому не пишіть мені , пишіть тім фондам яки зовсім нічим не допомагають , чим вони займаються та чому офіційний притулок в зоні бойвих дій немає допомоги … прикро але то так …
Ви бачите що збираємо на корми та закупаємо самотужки .
Великому притулку зараз дуже тяжко вижити , бачу в стрічці що такі проблеми крізь , нажаль війна продовжується і допомоги вже зовсім не вистачає …. На місяць притулку потрібно 3 тони сухого корму для собак та 150 кг для котів , також потрібні вологи корми , лікувальні ( дуже дорогі) але ми працюємо з тяжкохворими тваринами , покинутими старими та травмованими … такий в нас профіль … корма для хижих тварин , іжаків, гризунів, птахів …
На місяць притулок витрачає приблизно 400000 гривень тільки на іжу тваринкам .
Так то велика сума , але тваринок то теж багато …. Дуже прошу надати посильну допомогу , нас багато то 20-50 гр то мабуть раз на місяць може кожен віддати на допомогу … поширюйте пост , розмістить інформацію у себе на сторінках , долучити друзів …. Можно купити та привезти або прислати … як кому завгодно та зручно , головне щоб не роспочався голод та жах …. Дякую за ваш час …
Репост!
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp