Наши реквизиты:
ЗОО “Дай лапу друг”
код за ЕДРПОУ 36878940
Запорожское РУ КБ “Приватбанк”
код банка 313399, р/с 26000060318478
назначение платежа:
благотворительный взнос
Помогая животным, мы помогаем себе!
Помогая животным, мы помогаем себе!
Организация “Дай лапу, друг” существует на средства членов организаци, а также неравнодушных горожан
Рады приветствовать Вас
на сайте общественной организации "Дай лапу друг"
На нашем попечении содержится более 200 животных - большая часть из которых инвалиды. Мы помогаем животным попавшим в беду в оплате ветеринарной помощи, приобретении медикаментов, обеспечиваем передержку в приюте до полного выздоровления и пристройства.
Попавшее к нам животное - по выздоровлению стерилизуется, вакцинируется, и уже никогда не возвращается на улицу, а находится у нас до пристройства.
Кличка: Анна (Косуля) Возраст:
07.10.25
Косуля Анна , вона жива , оговтується після операції по ампутації ніжки.
Зараз вона перебуває в притулку , поки не заживе ніжка , але жити вона там не зможе . Тому ми вже зараз шукаємо гроші на будівництво вольеру для косулі інваліду с теплою частиною та зоною вигула.
Наша організація 16 років рятує тяжко травмованих тварин має на утриманні багато тварин інвалідів які живуть в притулку багато часу і мають все необхідне а також саме основне професійний догляд .
Ми розуміємося на цих речах бо 16 років рятування майже кожного дня та відкрита база даних тварин де є всі історії то не всі можуть пишатися такими здобутками . Косулі дуже стресові тварини .
Ми були здивовані що наша косуля пережила такий стрес , операцію та вижила взагалі . В подальшому ми огороджуємо її від контактів , за нею доглядає майже одна людина і будемо намагатися збудувати вольер та вивести її за місто до нашого котобудиночка .
Ми розглядаємо можливість передачі косулі до спеціалізованих центрів , але поки не бачимо варіантів в Україні взагалі , ми звернулися до міжнародних організацій , але не маємо поки реагування . Але війна і близькість фронту до Запоріжжя показує нам що допомога буде потрібна і надалі тут і зараз . Тому вольер для таких тварин повинен бути і для диких птахів і для білочки інваліди що в нас … дикі тварини теж страждають від війскових дій , ми давно працюємо з дикими тваринами та птахами то маємо компетенцію як їм допомогати .
Також косуля чи мало їсть . Купляємо їй сіно, овочі , яблука , корми с злаковими для гризунів ….то теж все гроші , також потрібно багато марлі, спеціальних вологостійких бинтів ( вони є як для людей або ветеринарні ) , дуже потрібні килими на підлогу , щоб вона не розбила копитце ,постільна білизна .
Допоможіть нам рятувати таких особливих тваринок .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#порятунок #косуля #дикітварини #лікування #іжа
02.10.25
Косулі ампутували лапку … то був единий вихід , пост від лікаря є в мене на сторінці нижче та по наших інтернет ресурсах .
Хто слідкує за інформацією про косулю , нам її доставили рятувальники в тяжкому стані з зламаною нашою та в стресі . Косулі дуже стресові тваринки та гинуть чаше за все від стресу .
Але наша Анушка жива , сьогодні буде пост з притулку . Вона перенесла наркоз , вана косулі 20 кг вона може дати і на трьох лапах , але вже тільки в умовах створених людиною та під постійним наглядом .
В нас зараз є декілька проблем .
Величезний борг в клініці 20000 гр
Чим захистити культю косулі , потрібно купити спеціальні накладки на культю та підтримувати , щоб вона не розбила її поки все загоїться .
Потрібен актовегін ампули .
Та килими на підстілки в приміщення .
Ну і дуже болюче питання де утримувати косулю далі …
Потрібен вольер з теплим приміщенням .
Да і сьогодні буде пост про їжу … вона їсть чи мало ….
Всі хто має бажання долучитися до допомоги Анушкі приєднуйтесь .
Чесно кажучи то диво .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#допомога #косуля #ліки #лікарня #гроші
send.monobank.ua (https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp)
30.09.25
Вчора ввечері ми шукали вихід там де його не було взагалі ….
Косуля , дівчинка , назвали Анна …
Коли її привезли , тварина була в стані стресу , їй надали першу допомогу та записали на операцію , бо поламану лапу потрібно лікувати далі …
Висновок лікаря , состав розбит … збирати там немає чого зовсім , ампутація то єдина можливість запобігти запаленню . Лікар радив робити високу ампутацію , але ми погодилася що тварина може просто її не перенести . Зробили ампутацію низьку , дуже лякав наркоз взагалі … косулю то дуже нервові тваринки , частійше за все вони гинуть не від травм , а від стресу .
Про операцію напишу окремо пост , сьогодні Анна жива , в притулку , їсть та потребує допомоги .
А в нас нова головна біль ДЕ УТРИМУВАТИ КОСУЛЮ ІНВАЛІДА ???
Ми потрохи переростаємо в організацію порятунку диких тварин та птахів .
Донатьте ми в розпачі .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#косуля #ампутація #SOS
27.09.25
Сьогодні ми рятували косулю …
Вона рано в ранці приплила на Домаху …можливо рятувалася від вибухів чи пожежі … та зламала лапу . Доправили до клініки косулю рятівники Управління з питань попередження НС та ЦЗ населення ЗМР ,надовала допомогу @Ветеринарная клиника BIOVET Запорожье.
Лікуємо косулю ми . Потрібна ваша допомога , бо кожного дня ми намагаємося допомогати тваринкам пропавший в біду .
В нас борг в клініці , дякую усім хто приєднається до допомоги .
Косуля після надання допомоги поїхала в притулок .
Косулі дуже стресові тваринки ми переживаємо як вона переживе ніч .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Карта привата 4149609054797289
Карта приюта МОНОБАНК 4441 1144 4818 5643
PayPal - irinadidur57@gmail.com
#дикітварини #рятування #косуля #перелом
Подробнее
В притулку «Дай лапу друже» більше 500 тварин , собаки , коти , дикі тварини .
Історія кожного починаоася з рятування , багато особливих тваринок , багато хворих , ми допомагаємо тим хто вже не виживе без допомоги .
Багато постраждалих від жорстокості , вони тільки у притулку розуміють що люди можуть бути добрими, що не зроблять їм боляче, не зрадять,тут вони починають довіряти людям.
Зараз багато тваринок на лікуванні, на реабілітації, а хтось просто намагається навчитися заново жити ….
Підтримуйте їх
Щоб вони були ситими та доглянутими , щоб в них були ліки, допомога , щоб притулок мав змогу працювати та забезпечити тваринок всім необхідним
Зараз сітуація просто жахлива , борги руйнують все … лікування, перетримки та попереду страшний голод який буде вже завтра …
Щоб викарабкатися з боргу та купити корму хочь на неділю потрібно 120000 гр . Благаємо ….
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
З першого грудня буде пост про закупівлю кормів для собак та котів , наповнювача для лотків , іжі для диких тварин …
Терміново потрібно закрити 61400 гр . до кінця місяця .
Збір на вольєр для Чьокі триває не вистачає 500$
Збір на будки триває , не вистачає 20 будок ….
Ми зупинили усю допомогу , не потрібно мені надсилати , писати , дзвонити …. Ми допомагаємо коли є можливість , зараз потрібно рятувати притулок . На весь притулок 5 людей , в котобудиночку я сама …в нас немає а ні людей , а ні грошей рятувати ще когось ….
Коли ми зараз не врятуємо сітуацію з боргами притулку , завтра 500 тварин будуть на вулиці помирати від голоду та морозу ….
Сітуація жахлива …
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
В нас три новеньких собаки живе на платній перетримці .
Ці тваринки ще проходять лікування , за ними потріьен догляд , щоб не розгризли конструкціі остіосінтеза , щоб прозодили обробки та отримували лікування , щоб вчасно привозити до клініки на огляд та процедури ….. щоб добре харчувалися гарними кормами … Брідж цому потрібна особлива іжа та набір ваги , його місяць у клініці виводили зі стану виснаження , а Жужа у якої рак та попереду операція після тривалої хімії наьраоа вагу 1400 гр , то дуже добре …
За перетримку з голуванням та лікуванням ми платимо по 3000 гр в місяць за кожну тваринку , нам потрібно зібрати 9000 гр за листопад . Просимо допомоги .
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
https://www.instagram.com/daylapu_/
Баночка на будки та вольери https://send.monobank.ua/jar/3dH5RjwqSS
В притулку немає кормів , ситуація вкрай важка … і ми не знаємо що робити . Скільки щє буде продовжуватися низька активність людей , ми не знаємо .Коли потрібна допомога то всі благають урятувати тваринку , а далі ті всі проблеми по утриманню вже не цікавлять людей . Зборів на базові потреби притулку дуже мало . Ми написали заявки в тому місяці в багато фондів , але на жаль нічого поки не отримали .
Коли ви бачите пости подяки за 16 пачок кормів , то дуже прошу розуміти що то на день з половинкою , бо на місяць притулку потрібно мінімум 3 тони ….так нам допомагають , щось отримуємо , щось привозять люди … то неділю протрималися з початку місяця , дуже розраховували на допомогу фондів , але там не поспішають , в них немає 520 голодних тварин …. Які дивляться на тебе та просять їжі .
Тому ми знов звертаємося до вас , з останній надією , нам треба зібрати 200000 гр , щоб дожити хочаб до кінця місяця .
Дякую усім небайдужим , хто допоможе хоч чимсь ,грошима , кормом , репостом , може проведе акцію серед своїх друзів в соціальних мережах …. Тільки не байдужість , бо вона вбиває .
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp
Вчора гучно було зовсім поруч з притулком …. Рани , подряпини , шок .
Є також пошкодження по вольєрах . Окремо буде пост .
Дуже потрібні ліки , останній пост по ліках поки не приніс зборів
«Відкриваємо збір на ліки в аптечку притулку
Потрібно 15000 гр .
Саме необхідне цє препарати церебралізін, траумель, пірацетам все в іньекціях, шприци 2 куба , пігулки неромедина та нейрорубіна , фуцисс дозіровка 50 и 200 , аугментін обидві дозіровки , та інші ліки …»
Також дуже потрібно поповнити аптечку притулку заспокійливим препаратом KalmVet , багато потрібно ….
Репост!
Не забуваємо, що маленьких донатів не існує. Навіть 10 гривень поможуть закрити питання, якщо всі допоможуть
Нам дуже потрібна підтримка кожного, дуже потрібен лайк від кожного, коментар і репост! Це надважливо. Адже з кожним днем стає все важче! Тільки від вашої активності залежить подальша доля притулку
Дякую Вам
Баночка для допомоги https://send.monobank.ua/jar/5gwGfT31pp